Ciekawostki

Zarobki Lewandowskiego

Pewnie każdemu z nas niekiedy marzyło się zarabianie wielkich pieniędzy. W końcu poczucie luksusu to coś do czego chcemy dążyć i liczymy na to, że kiedyś właśnie stanie się naszym udziałem. Nie będzie to jednak takie proste, ponieważ na bardzo wysokie zarobki mogą liczyć tylko niektóre osoby, my zaś musimy zazwyczaj pogodzić się z tym co zarabiamy i nie ma na tym polu szans na zmianę.

Zarobki w sporcie

Wśród tych, którzy zarabiają najwięcej oczywiście znajdują się gwiazdy sportu. Nie powinno to nikogo zaskakiwać, w końcu to właśnie w sporcie obrót pieniędzmi charakteryzuje się pracą na wysokich obrotach. Sport generuje bardzo duże pieniądze, tak wiec zarobki również są wysokie. Króluje oczywiście piłka nożna, która na całym świecie rok po roku bije finansowe granice wyobraźni. Dlatego piłkarze i ich zarobki mogą przyprawić nas o zawrót głowy.

Lewandowski i jego zarobki

Wśród Polaków oczywiście największe emocje wzbudzać będą zarobki jakie osiągać może Robert Lewandowski. Najlepszy Polski piłkarz stał się znakiem rozpoznawczym naszego futbolu i jedną z najważniejszych gwiazd tego sportu na świecie. Przejście do drużyny Bayernu Monachium dla Lewandowskiego było również przejściem na zupełnie inny poziom zarobkowania. Jak szacują specjaliści fakt przejścia bez kwoty odstępnego sprawił, że już na starcie za sam podpis mógł on otrzymać nawet kilkanaście milionów Euro. Umowy piłkarzy z klubami nie są upubliczniane, jednak pojawiają się przecieki, z których dowiadujemy się, że zarobki Lewandowskiego wynikające z podpisanego kontraktu znajdują się na poziomie około 10-12 milionów euro.

Nie tylko piłka

Oczywiście to wyłącznie zarobki wynikając z gry w piłkę. Jak można się spodziewać oczywiście Lewandowski to niezwykle silna marketingowo postać, dlatego kolejne zarobki generuje on z pozycji reklamowej, która jak podają marketingowcy może mu dawać rocznie podobną kwotę jak ta uzyskiwana z kontraktu. Roczne zarobki Lewandowskiego według analiz mogą znacznie przekraczać 20 milionów Euro rocznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *